GLOBOWAX (Susuz Araç Yıkama) Bayiliği ~ Bayilik, Bayilik Veren Firmalar - BayilikTR.Com

GLOBOWAX (Susuz Araç Yıkama) Bayiliği

GLOBOWAX (Susuz Araç Yıkama) Bayiliği 

Türkiye’de 35 yılı aşkın uluslararası lojistik geçmişi olan ESA Logistics’in köklerinden gelen GLOBOWAX markamız yenilikçi konseptleri ile oto bakım sektörüne de girerek hizmet alanlarını genişletmiştir.

Markamız, 2006 yılı son çeyreğinden itibaren ülkedeki faaliyetlerine başlamış olup oto yıkama sektörüne yeni bir soluk getiren ve ülkemizde ilk olarak Mert ZANDALI tarafından isim bulan DRY CAR CARE adı verilen; Otomobilde “Kuru Temizleme” konseptinin ayrıcalıklarını ve avantajlarını ülkemize tanıtma ve benimsetme misyonunu üstlenmiştir.

Aynı zamanda firmamız dünyada 1996 yılından beri güvenle tercih edilen ve Türkiye’de oto bakım sektöründe bir ilk olan canlılar için hayati önem taşıyan su kaynakları kullanılmadan mobil olarak yapılan ‘’Gezici ve Çevreci Araç Temizliği’’ uygulamalarını da hizmet ve istihdam olarak ülkemize kazandırma hedefiyle faaliyetlerine başlamış öncü bir firmadır.

VİZYON

GLOBOWAX bugüne kadar gelinen noktada engin tecrübesi ve bayi ağı ile hizmet alanlarını genişleterek başarı ile hizmet vermektedir.

Günümüzde GLOBOWAX markası DRY CAR CARE konsepti haricinde 2014 yılı itibarıyla oto bakım sektöründeki tüm mevcut olan alternatif uygulamaları da profesyonellik alanına ekleyerek hedeflerini bir basamak ileriye taşımıştır.

Yenilikçi “susuz araç temizliği” konseptinin dışında klasik basınçlı yıkama uygulamaları, buharlı temizlik uygulamaları ve profesyonel detaylı temizlik uygulamalarını da bünyesine kazandırarak ülkemizde oto bakım sektörde faaliyet gösteren en kapsamlı hizmet içeriğine sahip firma olmayı başarmıştır.

Aynı zamanda GLOBOWAX noktalarında çözüm ortaklarıyla gerçekleştirilen anlaşmalar çerçevesinde mini onarım ve ekspertiz hizmetleri, cam filmi ve kaput koruma filmi uygulamaları da gerçekleştirilmektedir.

Franchise modeli ile dengeli bir büyüme hedefleyen GLOBOWAX, son kullanıcılara sunduğu yeni ve ayrıcalıklı hizmetlerle bayilerine ve bayi adaylarına bölgelerinde ilk ve tek güçlü oyuncu olma avantajını da sunmaktadır.

Yayılmış bayii ağı ile Türkiye’nin her noktasına eşit kalitede hizmet götürmeyi ilke edinen GLOBOWAX lojistik sektöründeki deneyimi ile ürün tedarik zincirini kuvvetlendirip müşterilerine ve bayilerine sadece ülkemizde değil global anlamda dünya genelinde fark oluşturan bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Franchise Bayilik Paketlerinin İçeriği:
 
* Minimum 2 araç girişi olan ofis ve uygulama alanı büyüklüğü (60 mt2 için 2 araçlık alan ve ek olarak 15 mt2 ofis alanı düşünülebilir.)[ 1.peron standart temizlik uygulamaları için, 2.peron profesyonel detaylı temizlik uygulamaları için gereklidir. ]

* Potansiyel Dükkan içine araç girişi yapılamayacak, merkezi konumda ve standart bir ofis formatında da olabilir. Dükkanın dış cephelerinde bulunan 2 araçlık boşluk alan söz konusu temizlik ve kuaför uygulamaları için değerlendirilebilir.

* Minimum 30 m2 ofis büyüklüğü ve en az bir servis aracı -tercihen Fiat Fiorino veya Corsa One sınıfı araç ya da Scooter Motorsiklet. (sadece mobil hizmet odaklı çalışma için)

* Dükkan maliyeti olmadan, ticari bir araç ile ( tercihen Fifat Fiorino sınıfı ya da Corsa One ) randevu bazlı olarak gezici hizmet verilen iş modelidir. ( maliyeti azdır fakat bu iş modelinde kar marjı da diğer seçeneklere oranla düşüktür. Bu işletme modeli “Kendi aracı olan” ve hizmet anlamında ekstra personel maliyeti olmadan bizzat kendi işinde çalışacak ve sınırlı maddi gücü olan yatırımcılar için tavsiye edilir.) ( bölge koruması verilmez )

* Yatırım bütçesi uygun olan ve geniş kitlelere hitap etmek isteyen yatırımcılar, oto yıkama ruhsatının da mevcut olduğu durumlarda; Susuz araç yıkama konseptinin yanında, klasik sulu oto yıkama uygulamalarını ve buharlı temizlik uygulamalarını da bünyesinde barından en az 3 araba peronu uygulama alanı olan bir konsept ile de müşterilerine mobil ve sabit hizmet anlamda tüm taleplere cevap verebilecek bir nokta açabilmektedir. Tüm ekipman temini tarafımızdan yapılmaktadır.

Bayilik/Franchise Şartları:

Franchise/Bayii Adaylarında Aranan Özellikler:
- Yatırım bütçesi: 5.000 TL ve Üzeri
- İşletme sermayesine ilişkin teminat verebilmek
- İşletmenin bağlı olduğu bir şirket yapısı
- Franchise tercihine ve müşteri profiline göre 15-30 metrekarelik ofis büyüklüğü, 30-90 metrekare arasında uygulama alanı

YATIRIM BİLGİLERİ

Hedef Bölgeler : Türkiye Merkezli, Tüm Dünya Geneli
İsim Hakkı Bedeli : Ücretsiz Bayilik
Ortalama M2 Başına Kurulum Maliyeti : – yatırımcı ile birlikte belirlenir.
Minimum Şube Açılış Maliyeti : 5.000 – TL ( bedele sıvı ürün grupları, tamamlayıcı ekipmanlar, dahildir.)
Ortalama Şube Açılış Maliyeti: 15.000 – TL ( bedele sıvı ürün grupları, tamamlayıcı ekipmanlar, matbaa, eğitimlar, dükkan tabelası (ort4m x 1m boyutunda) ve ortalama 60 mt2 için zemin tadilatı ( siyah ve beyaz damalı seramik karo döşeme) ve ofis içi görsel maliyetleri dahildir.)
Potansiyel Şube Açılış Maliyetleri : Yatırım gücü yetki alan büyüklüğ ve konsept çeşitliliğine göre
5.000 TL ile 100.000 TL arasında değişmektedir.)

(A) Mobil Temsilcilikler,
(B) Sabit Hizmet Bayiler,
(C) Mobil & Sabit Hizmet Semt Bayileri,
(D) İl Temsilcileri,
(E) Ülke Temsilcilikleri)

Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : min. 5.000 TL
Ortalama Şube Kurulum Süresi : 21 gün
Reklam Katılım Ücreti : Ortak Reklam / Havuz Sistemi
Gelirden Pay : Pay Alınmıyor
Kazanç Tablosu
Ortalama Kar Marjı : Standart uygulamalarda %250 ( toplam maliyetin 2,5 katı şeklinde) , profesyonel detaylı temizlik uygulamalarında ise % +600
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 2 – 6 Ay
Girişimciye Verilen Destekler : Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

GLOBOWAX (Susuz Araç Yıkama) Bayiliği İletişim

Yetkili Adı Soyadı: MERT ZANDALI
E-Mail: Mertzandali@gmail.com
Telefon: +90 (212) 777 87 61
Adres: DOĞAN ARASLI BULVARI.MERKEZ MAH.116.SOK.NO:149/24 DÜKKAN

0 yorum:

Yorum Gönder