İddaa Bayilik Şartları ~ Bayilik, Bayilik Veren Firmalar - BayilikTR.Com

İddaa Bayilik Şartları

İddaa Bayilik Şartları

Ülkemizde şans oyunlarına olan ilgi malum. Yeni yetişen gençliğin de hevesleriyle şans oyunları ve özellikle iddaa’ya olan ilgi oldukça arttı.

Az çok spordan anlayan herkes ve elinde ki parayı biraz arttırmak isteyen herkesin aklına şans oyunları ve yüzdelik kısmının büyük kısmını alan iddaa alıyor.

Bu anlamda en karlı bayilik İDDAA olacaktır. Bunun için iddaa’nın belli şart ve koşulları vardır her bayilik veren firmaların olduğu gibi.

İddaa Bayilik Alma

İddaa’dan bayilik almak için Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nın usul ve esaslar dahilinde belirlediği il ve ilçelere kuralar ile bayilikler veriliyor.

Yani iddaa bayisi olmanın yolu bulunduğunuz bölgede bu esaslara uygun olarak öncelikle kuralara dahil olmalısınız.

Daha sonra kurada şansınızın olmasını beklemelisiniz. Veya İddaa bayiliğini devretmek isteyen birisi ile anlaşıp gerekli şartları oluşturduktan sonra bayiliğini devralabilirsiniz.

İddaa’da bulunan spor dallarına gelecek olursak;

Birçok spor dalında iddaa yer almakta iken bunların tam listesini sunmak gerekirse;

En başlıcası olan Futbol
Basketbol
Voleybol
Hentbol
Motor Sporlar
Tenis
Bilardo ve atletizm iddaa’da var olan dallardır.

Bildiğiniz üzere İddaa’da oynayan için ödemeniz rakam minimum 1 TL maksimum olarak sınırlaması neredeyse yoktur.

 İddaya bayisi olmak için tahmini bütçe yaklaşık olarak başvuru bedeli olarak 250 TL, Teminat mektubu minimum 13.000 USD ve bir de terminal teminatı adı altında 3.300 USD yatırmanız gerekmektedir.

Kazanca gelecek olursak bu tamamen bulunduğunuz bölgedeki insanların şans oyunlarına olan ilgisine göre değişiklik gösterecektir.

Bu anlamda araştırılarak gençlerin ve ilgililerin olduğu bölgeler de merkezi yerlerde olması tavsiye edilir.

Bu maliyetleri karşılayacak bütçeniz varsa şans oyunları bayii veya konumuz olan İDDAA bayii açmak sizin için oldukça kazançlı bir iş kapısı olacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder