Gizlilik Bildirimi ~ Bayilik, Bayilik Veren Firmalar - BayilikTR.Com

Gizlilik Bildirimi


Bayilik verilen firmalar araştırma amaçlı olan kuruluş sitesinde tüm telif hakkı ve saklı bulunan yetkileri gizli tutma hakkına sahip olmaktadır.

Site içerisindeki bütün özgün makale, yazı, görüntü vs. güvenlik politikasını yeniden derleyerek baştan değiştirebilme hakkına sahiptir.

Kişiler siteyi ziyaret esnasında güvenlik ve gizlilik politikasında geçen tüm hükümleri kabul etmiş bulunmaktadır. Kişilerden temin edilen tüm bilgiler gizlilik çerçevesinde korunmaktadır.

Bilgilerin tamamı kullanıcı kontrolünde değişiklik göstermektedir. İzinsiz olarak üçüncü şahıslarla paylaşılma durumunda site herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

Site kuruluş amacı iyi hizmet verebilmek ve doğru bilgilendirmektir.

İş ve yeni fikir arayışında olan tüm kullanıcılarına yeni bayilik arayışında olan firma sahipleri ile buluşma ortak iş sahibi edinme fırsatı sunmaktadır.

Fikre ihtiyaç duyan insanlar bayiliktr.com adresini ziyaret ederek hiç bir ücret ödemeksizin siteyi ziyaret ederek bilgi edinme amaçlı kullanmayı kabul etmiş bulunmaktadır.

Tüm Telif hakkını saklı tutarak büyük bayilik arayışlarını kullanıcılarına sunan, bayilik arayışı içinde bulunan firmaların bütün şartlarını kullanıcıları ile paylaşarak bilgi sahibi olmasını sağlayan, kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olmaktadır.

Franchising bayilik imkanı sunan firmaların ulaşılmaz kitlesini iş fikirleri arayışında olan kişi ve kişilerle paylaşabilmektedir.

İş ortaklığı için ulaşılacak üçüncü şahıslar hakkında oluşabilecek sorunlar ile ilgili garanti verilmemektedir.

Bilgi alanını genişletmek elde edilen tüm bilgilerin çok yönlü aydınlatılmasını sağlamak amaçlı kurulan bir kuruluş olmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve şikâyeti için iletişime geçebilirsiniz.