Kullanım Koşulları ~ Bayilik, Bayilik Veren Firmalar - BayilikTR.Com

Kullanım Koşulları


Siteyi ziyaret ettiğiniz andan itibaren bayiliktr.com internet sitesinin burada belirttiği kullanım koşullarına uymak zorunluluğunu göstermek zorundasınız.

Bu yönüyle bu siteye girdiğiniz andan itibaren sitenin içinde yer alan bütün içerikler tamamen bayiliktr.com internet sitesine aittir.

Kesinlikle izinsiz olarak çoğaltılıp başka amaçlar için kullanılması yasaktır. Bu yüzden siteye girdiğiniz andan itibaren bu kullanım koşulları şartlarına uymak ile hükümlüsünüz.

Sitenin sahipleri tarafından size verilen herhangi bir yazılı izin olmadan site içeriğini alıp kullanamaz ayrıyeten kendi çıkarlarınız doğrultusunda yönlendiremez, çoğaltıp haber olarak paylaşamazsınız.

Sitede meydana gelen değişimle değişiklik durumları İçin sitenin bu bölümün kontrolünü sürekli olarak sağlayarak bu konuda mağduriyet yaşama durumunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Site içinde yer alan bayiliktr.com internet sayfasının kendi özgün bayilik verme haberleri ile ilgili sitenin aleyhinde sonuçlanacak durumlar yaşanmasına sebep olacak haber, yorum gibi herhangi bir faaliyette bulunulamaz.

Ayrıca sitede dolaşırken yaşanan herhangi bir yazılımsal sorundan firmamızı sorumlu tutulamaz.

Bayiliktr.com, internet sitesi içeriğinde firmamız değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Bu yüzden firmamız kimseye haber vermeden site içeriğinde yer alan haber içeriğinde ve ya bayilik alma koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmakta bu durum yüzünden yaşanacak sorunlarda sorumluluk kabul edilmemektedir.

Bayiliktr.com adresinde gezinti yaparken erişim problemi yaşanmasında firmamız sorumlu değildir. Ayrıntılı bilgi için sitemizi ziyaret edebilir ve bu alanı sıklıkla kontrol edebilirsiniz.